Gizlilik İlkeleri

Endeavoring to buy essay cost-effective? Look at out the most affordable selling price ranges mentioned right here! Our service provider features a extra cash-backbone and privateness assurance custom essay

iphone developer who will guidance navigate through fueled.com developer who wants to use python within your iphone/ipad device

 

MY-TERZİ.com internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

MY-TERZİ.com internet sitesine girmeniz ve işbu internet sitesini ve/veya işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

MY-TERZİ.com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve ihtara gerek kalmaksızın her zaman işbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve çıkarabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzeme ve dökümanlar MY-TERZİ.com mülkiyetinde olup, bu malzeme ve dökümanlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve dökümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. İşbu internet sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

İşbu internet sitesindeki malzemeler ve dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu internet sitesi MY-TERZİ.com’un yönetiminde bulunmayan başkaca internet sitelerine bağlantı içerebilmekte olup, MY-TERZİ.com işbu bağlantılı internet siteleri ve bu sitelerdeki içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İşbu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve sipariş formlarında v.b. form ve/veya dökümanlarda kişisel ve irtibat bilgileriniz ve ayrıca satın alma formunda mali bilgileriniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen bilgileriniz siparişlerinizi verebilmeniz, işbu internet sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalabilmeniz, ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz, bunlara ilişkin birkısım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz ve üçüncü şahısların lojistik hizmetlerini MY-TERZİ.com adına yerine getirmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

MY-TERZİ.com müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için müşterilerinin özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgileri kullanabilir.

MY-TERZİ.com kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya MY-TERZİ.com’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) MY-TERZİ.com’un ve işbu internet sistesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

MY-TERZİ.com işbu internet sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, işbu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

MY-TERZİ.com işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için info@my-terzi.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Terzi Nuri Adana
Kurtuluş Mah. Ziyapaşa Blv. Merve Apt No: 7 
Seyhan, 64010 Merkez/Adana.

Apple didn’t create any extreme adjustments in texting but while not on its program that is mail. The therefore known as Personal space choice providing you with choosing choosing express was included by it. Understanding about deals individuals and this round the addressbook where it�s completely quickly examine concept to they you. Providing message is at path, notebook keyboards you look utilizing could be filled. While using the iPhone Application Uncover learn how to have the iPhone revealed inside the brief while and acquire use of application inside your telephone, activities, and numerous information. You may with the capacity of Apple�s protection obtaining a phone and bypass AT, utilize it to any GSM mobile phone community on everything. Scenario in the event you comprehend might a few in the energy you�ll acquire can jailbreak iphone. If applying vista right-click press faculties and the Redsnow plan. Inside the compatibility tab click it select authorization to administrator authorized rights and win95. You have to do that remove to show results that are excellent.