Şartlar & Koşullar

 

MY-TERZİ.com sitesine girmeniz veya MY-TERZİ.com sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

MY-TERZİ.com sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan MY-TERZİ.com sorumlu değildir. MY-TERZİ.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Terzi Nuri Adana / MY-TERZİ.com’da mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

MY-TERZİ.com’un, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı bu sözleşmeyi kabul etmekle ,aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe, MY-TERZİ.com’un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul etmektedir.

MY-TERZİ.com’un sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

MY-TERZİ.com sitesi Terzi Nuri Adana’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. MY-TERZİ.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

MY-TERZİ.com sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, marka, MY-TERZİ.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. MY-TERZİ.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

MY-TERZİ.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Ayrıca,

Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder. MY-TERZİ.com’ dan alışveriş yapan tüm müşteriler bu Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

  1. MY-TERZİ.com’ dan aldığınız her ürün, üretici ve tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin sitemizin müşteri hizmetlerine başvurması gerekmektedir.
  2. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat yada hasar mevcut ise mutlak surette ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  3. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş. Vb şekildeki ürünlerin iadesi ve keyfi iadeler alınmaz. Bu şekilde gönderilen ürünler MY-TERZİ.com tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır.
  4. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
  5. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Kredi kartıyla yapılan alışverişte yapılan kesıntının bir miktarı müşteriye yansıtılacaktır.
  6. Siparişleriniz, kişiye özel hazırlanmakta olduğundan, sipariş onayından sonra sipariş içeriğinde herhangi bir değişiklik ve sipariş iptali yapılamamaktadır.

Önemli Not: Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Eğer bir hasar yada benzeri bir durum varsa teslim almayınız. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır.

assisting you to ultimately connect to cheap made to order essay composing providers affordable essay writing company marketed substantial-quality custom writing products since company’s creation

WhatsApp is usually the favorite portable messaging around providers since its multi platform, nevertheless, in scenario the majority of pals utilize iPads and your loved ones and iPhones, that you don’t need to exceed the inventory Communications software. Except, it’s sluggish and so darn dull. You’ll never customize style, and you’ll discover lot of functions lacking it should have, like a “remove all” switch inside the main site. You’ll need to jailbreak your iPad to produce Communications function definitely better in iOS-7. Jailbreaking that is believe is merely too harmful? After you’ve observed several a few a couple of things i should provide, you will improve your melody.