Hakkımızda

aiding someone to find affordable custom essay authoring professional services custom writings service searching for low-priced research newspaper editor which will compose

Terzi Nuri Adana

Gömlek severlere yepyeni bir hizmet heyecanı. Özel Dikim websitesimiz ile, ısmarlama gömleklerinizi Online olarak tasarlayabilecek, ölçülerinize uygun şekilde diktirebileceksiniz. Standart kalıplara bağlanmadan, zevkinize göre birleştirebileceğiniz detaylar ile size özel kalıplar hazırlanacak. Size ait ölçü ve kalıplarınız ise, bir sonraki sefer kullanılmak üzere sizin için saklanacak.

Tüm detayları siz belirleyin.

Bilindiği gibi gömlek bugünün kadını için vazgeçilmez bir kıyafet olması dolasıyla bu konuda teknolojik son imkanlar kullanılarak zamanın gereksinimlerine uygun biçimde yeni tarz modeller üretilmekte ve modern kadın şıklığının en üst düzeyde gösterilmesiyle prestijini en yüksek noktaya çekilmesine kıyafet ile aracı olmaya çalışılmaktadır.

Günümüzde gömleğiniz kişiliğinizdir düşünceleri ve söylemleri moda çevrelerince dile getirilmektedir.

Bu yüzden müşterilerimize en iyi kumaş ürünlerini yüksek bir kalite ile dikim yapılarak sunmak bizim için ciddi ve önemli bir görev sayılmaktadır.

Bir erkeğin olduğu kadar bir kadının da en kadim dostu şüphesiz gömlek. Özellikle çalışan kadını anında yönetici moduna sokuveriyor. Gömleğin vücuda oturmasıysa bluz ve t-shirt’lerden daha karmaşık bir konu. İdeal olan, vücuda göre dikilmiş olanı.

Gömleklerimiz tamamen elle dikilir. Usta terzilerimizin, saatler süren titiz çalışmasıyla, ölçülerinize göre şekillenen elbiseler, üzerinize tam uyar. İşimizi aşkla yaptığımızdan diktiğimiz her şeyi ilk önce biz beğeniriz. Siz ise giydiğinizde kendinizi “özel” hissedersiniz.

Tasarımcılar ve markalar modayı şekillendirirlerken belirli renkleri ön plana alırlar ve model geliştirmelerinde de belirli oranları benimseyerek bunları ortalamalarda planlarlar. Oysa her vücut birbirinden farklıdır.

Dolayısıyla gereksinimleri de birbirinden farklıdır. Kişiye özel dikim bu vücutların gereksinimlerini tam ve eksiksiz olarak karşılamak amaçlıdır. Bu nedenle kişiye özel dikimde geçici moda akımlarının yerini tarz sahibi giyinmek alır.

el_isi_fff

Gömleklerimizde kesiminden dikimine her aşamasında usta terzilerimizin tecrübeleri konuşur.

Unfortunately, people through obtaining an iphone 7 or 7 Plus will be in an entire reduction for the time being, though assistance may come inside times or the subsequent days, so we�d prevent upgrading whenever you intend to new jailbreak to iOS 10.2.1. Through obtaining an 6s for people, 6s Plus, iPhone SE or iPad Expert, follow these directions to jailbreak your iOS system operating iOS 10.2. 3) When Cydia Impactor is operating, link the iOS system you have to jailbreak for that Macintosh/Computer while using the supplied Lightning wire. It ought to be immediately accepted utilizing the software. Anyhow, press �OK�, enter your Apple identification e-mail input your Apple identity code after which it press �OK�.